O Plus4U

Plus4U je internetová služba, která poskytuje lidem, živnostníkům, firmám
a organizacím chytrá on-line řešení pro komunikaci, sdílení informací
a spolupráci.

Plus4U poskytuje prostor na internetu, kde můžete snadno sdílet informace se svým okolím a nabídnout své produkty a služby ostatním.

V Plus4U si můžete organizovat firmu, své osobní zájmy nebo jiné aktivity svého života.

Prioritou Plus4U je maximální dostupnost, absolutní bezpečnost a ochrana svěřených dat.

Internetová služba Plus4U je postavena z digitální stavebnice informačních systémů Unicorn Universe.

Produkty a služby Plus4U

Plus4U poskytuje různé on-line aplikace, které umožňují lidem, živnostníkům, firmám a organizacím snadno organizovat, řídit, sdílet informace, spolupracovat a komunikovat. Mobilní operátor +4U Mobile poskytuje uživatelům Plus4U velmi výhodné podmínky pro volání a připojení k internetu.

Centrální tržiště Mamut umožňuje jak uživatelům Plus4U nakupovat nabízené produkty, tak zde mohou nabízet své produkty ostatním uživatelům.

Pro všechny uživatele Plus4U je k dispozici +4U Helpdesk, který poradí a pomůže v nesnázích. O novinkách v Plus4U i ze světa jsou uživatelé informováni v +4U News.

+4U Business Territory – Jeden systém pro řízení celé své organizace

+4U Business Territory umožňuje provozovat komplexní informační systémy, ale i jednoduchá řešení pro podporu řízení,  komunikace a spolupráce v organizacích. +4U Business Territory je schopné podpořit fungování všech důležitých procesů, které v organizaci probíhají, nebo se zaměřit pouze na vybrané z nich. Díky +4U Business Territory budete mít dění ve
firmě či organizaci plně pod kontrolou.

+4U My Territory – Poznejte nový rozměr svého soukromí

Každý uživatel služby Plus4U má bezplatně k dispozici vlastní oddělený prostor – +4U My Territory, kde může organizovat a řídit záležitosti ze svého osobního života. Může zde například spravovat soukromý majetek (byt, dům, automobil, …), může evidovat smlouvy a z nich plynoucí úkoly a závazky, může pečovat o domácí mazlíčky apod. Vybrané informace dokáže snadno zpřístupnit své rodině a přátelům nebo plánovat společné akce. To vše bezpečně a diskrétně.

Nabízejte své produkty a služby početné skupině uživatelů Plus4U

Služba Plus4U funguje jako významný obchodní kanál mezi svými uživateli (ať už se jedná o podniky nebo o soukromé osoby). Poskytuje různé nástroje pro cílenou propagaci vašich produktů a služeb. Můžete využívat výhod snadné a cílené komunikace, můžete přijímat a vyřizovat objednávky přímo prostřednictvím svého řešení v Plus4U.