Proč lidé používají Plus4U?

   

Jméno Osoby

„Ačkoliv jsem byl o užívání PLUS4U zpočátku lehce skeptický, dnes je již každodenním nástrojem. Díky portálu mám nejen přístup do podkladů pro výuku, ale nové artefakty, které v hodinách využíváme, taktéž osobně přidávám. Studenti tak mají možnost získat kdykoliv a odkudkoliv veškeré studijní podklady a nejsou vázáni pouze na poznámky v sešitech."

Vrba Lukáš
Jméno Osoby

„Každý si z nabídky +4U Mobile vybere a všem svým známým vřele doporučuji. Aktivní operátorky a poskytovaný servis jsou na vysoké úrovni a vždy pomohou ....DĚKUJI."

Pavel Šilhan
Jméno Osoby

„Oceňuji službu +4U My Territory, kde si od poučení z poslední neblahé zkušenosti s vyhořením soukromého notebooku ukládám a eviduji vše, co se týká nepostradatelných a rozpracovaných důležitých dokumentů a materiálů především kolem studijních ale i osobních povinností a náležitostí."

Tereza Komorousová
Jméno Osoby

„V Plus4U My Territory využíváme s manželem službu Klub, díky které sdílíme diář a další důležité dokumenty týkající se členů rodiny - různé smlouvy s pojištěním, rodné listy atp. V My Territory eviduji lékaře a stejně tak si nastavuji různá upozornění, abych nezapomínala např. na dny otevřených dveří ve škole, zápisy do školky atp. Díky za něj!"

Havelková Marie
Jméno Osoby

„Nalezl jsem tohoto operátora ve srovnávači dTestu. Neznal jsem ho a příliš jsem mu nevěřil, ale po seznámení s portálem +4U, přehlednou a výhodnou nabídkou volání a s Unicornem stojícím v pozadí, už jsem nemusel hledat alternativu. Kreditový tarif +4U BONE spolu s dobře navrženým systémem fungování celého portálu pro mě představují nejlepší a nejpřátelštější nabídku na trhu."

Meloun Zbyšek
Jméno Osoby

„Díky službě Plus4U mám přehled o novinkách z různých oblastí. Zajímavá je i nabídka online úložiště. A v neposlední řadě mám také mobilní tarif se kterým jsem naprosto spokojená."

Dominika Procházková
Jméno Osoby

„Nejdřív jsem používal +4U Mobile jako druhé záložní číslo. Nyní je to moje hlavní číslo a velmi mi vyhovuje přehlednost vyúčtování a hlavně cena za volání. Dokonce uvažuji, že přejdu na vyšší tarif..."

Albl Miloslav
Jméno Osoby

„+4U Mobile a tarif Bone je pro mne dokonalý produkt, oproti předchozímu operátorovi ušetříme jako rodina cca 60% za měsíc, při stejném využití služeb."

Hais Radek
Jméno Osoby

„První rok s +4U Mobile mě nadmíru překvapil. Ceny klesly na třetinu, absolutně žádné problémy, zkrátka bezkonkurenční služby. Doporučuji a sám zde budu převádět další rodinná čísla."

Kaleta Martina
Jméno Osoby

„Již přes rok využívám s rodinou tarif +4U Bone, který nabízí volání i data za rozumnou cenu a není nutno platit za tarif další výdaje. Operátor +4U Mobile nemá konkurenci v ostatních virtuálních operátorech. Nedám na něj dopustit a děkuji za něj. :)"

Píša Petr
Jméno Osoby

„V +4U Fair Pay je pro mě pohodlné hradit všechny nákupy z Mamutího e-shopu, občerstvení ve firemní kavárně i jednotlivá vyúčtování za telefonní výpisy pouze jednorázovou akcí. Garance účtu zaměstnavatelem je skvělý benefit, finální částka je mi jednou za měsíc odečtena z výplaty a já díky tomu nemusím řešit ani jedinou platbu, žádné inkaso."

Rykrová Ivana
Jméno Osoby

„Tarif od +4U mi před časem vyšel jako bezkonkurenčně nejvýhodnější, vzhledem k mým požadavkům maloodběratele mobilních služeb. Dodnes mi bohatě vystačuje. Navíc jsou veškeré užitečné informace dostupné skrze přehlednou internetovou službu. Bleskově rychlé je i vydání nové SIM karty v případě ztráty, což je zcela zásadní."

Wolf Marek
Jméno Osoby

„Děkuji, za levné volání +4U Mobile, činí o 60% méně než u O2, kdybych to byl věděl dříve, ušetřil bych ještě více finančních prostředků."

Kopecký David
Jméno Osoby

„Mamutí e-shop je ideální místo, pro zařizování všech vánočních a narozeninových dárků, stačí si poslat "přání/požadavek" a mamutí tým mi doručí a zařídí, co nejvýhodněji, jakýkoli dárek, na který si vzpomenu. Který e-shop tohle dokáže! :)"

Rykrová Ivana
Jméno Osoby

„Kontaktoval jsem mnoho Helpdesků. +4U Helpdesk se od všech liší díky velmi přátelskému projevu pracovníků. Připadáte si jako byste řešili problémy s kamarády a v takovémto prostředí jde vše lépe :-). Naposledy když jsem potřeboval nastavit email na Outlooku, pracovnice helpdesku mi během několika minut odpověděla a vše krásně a mile vysvětlila. Takže dalších otázek již nebylo potřeba."

Fejtek Pavel
Jméno Osoby

„Plus4U používám převážně ke sledování školních aktivit. Určitě by se ještě dal lépe propojit Úkolník s aktivitami. Není tam například vidět schválení témat k písemným pracem, ale jinak je to fajn tool na sledování toho, co je třeba dodat, přednášek, odevzdávání úkolů, atd. Rozhodně to usnadňuje život."

Formánková Petra
Jméno Osoby

„Produkty Plus4U používám jak pro soukromé hovory, tak pro podnikání. Cenový tarif mi vyhovuje, stejně jako způsob úhrady služeb."

Rozsypal Miloslav
Jméno Osoby

„Jsem ráda za tarif Plus4U Bone. Vyhovuje mi cena . Volám často mamince a manželovi. Jsem spokojená.Oceňuji taky ochotu všech operátorek, pokud potřebuji radu."

Klimentová Eliška
Jméno Osoby

„Nedávno mě čekalo velké životní překvapení v podobě miminka. Protože jsem v podstatě nevěděla do čeho jdu, tak jsem si založila Club, kde jsem si "odřídila" celé těhotenství - od rozpočtu na výbavu až po různá vyšetření. Club aktivně využívám i po narození. Zapisuji si tam důležité pokroky miminka, takže vím, že nikdy nezapomenu na důležité okamžiky a budu se k nim moci kdykoliv vrátit."

Pohanková Kateřina
Jméno Osoby

„Služeb +4U Mobile hodlám využívám pro soukromé volání i ve firmě a zatím naprostá spokojenost, kvalitní služby, dobrá cena, mohu jen doporučit."

Mits Josef
Jméno Osoby

„Se systémem jsem velmi spokojen, chodí mi z něj upomínky na můj běžně používaný email. A je vcelku velmi spolehlivý."

Kaše Pavel
Jméno Osoby

„Používám služby +4U hlavně pracovně. K vykazování, řízení projektů, ke komunikaci se zákazníkem a sdílení informací, k fakturaci. Plus4U je prostě špica a pro Pražáky: prostě nemá chybu! :-)"

Musil Jaroslav
Jméno Osoby

„Díky Plus4U si organizuji školní aktivity, mám v něm seznam úkolů a díky němu vím, kdy mám co odevzdat. V diáři, který si synchronizuji s telefonem, mám přehledný rozvrh a termíny zkoušek."

Nguyen Van Cuong
Jméno Osoby

„Ráda telefonuji a jsem v kontaktu se svými bližními. Když např. stojím v koloně, využiji volný čas a vyřídím vše potřebné. Jsem nadšená z podmínek, které mám u +4U Mobile a naplno je využívám. Mimo to mám přehled ve vyúčtování, které najdu v Plus4U."

Havlíková Lucie
Jméno Osoby

„Tento měsíc mě služba +4U My Territory zachránila od pokuty, jelikož si zde eviduji vše, co se týká mého auta, a tak na mě vyskočil úkol, že mi končí technická. Výborná věc na plánování dlouhodobých úkolů, na které bych normálně zapomněl."

Janda Karel
Jméno Osoby

„Službu Plus4U používám na veškerou pracovní činnost, k zadavání plánu úkolů, ke sledování probíhajících procesů, výkazy činnosti, systém je velice sofistikovaný, intuitivní, přehledný, používám ho každý den a mám tak kontrolu nad vším co je pro mne důležité k mé pracovní náplni."

Juppa Jiří
Jméno Osoby

„Se službami Plus4U jsem velice spokojen, především s kvalitním a levným voláním v rámci služby +4U Mobile. Také službu doporučuji všem známým."

Těšínský Marek
Jméno Osoby

„+4U Mobile používám k volání pro celou rodinu, bezvadné tarify. Luxusní a velmi rychlé řešení, když něco potřebuji."

Mach Petr
Jméno Osoby

„+4U jsem odhalil za pomoci odborníků, kteří pomáhají spotřebitelům. Ukázal se jako spolehlivý partner pro volání doma i v zahraničí a to navíc za ceny, snad nejlepší na trhu. Když to bylo bez závazků, bylo to až neuvěřitelné. Tříměsíční povinnost čerpání služeb mi trochu zamíchala kartami, ale zatím se +4U stále jeví jako konkurence schopný ve srovnání s nejlepšími nabídkami."

Bukáček Jiří
Jméno Osoby

„Službu Plus4U používám pouze jako mobilní účet. Elektronicky si kontroluji přehled,výpisy atd. Jsem se službou spokojena."

Vyroubalová Jana
Jméno Osoby

„Službu Plus4U používám k správě svých souborů, udržování přehledu v diáři a hlavně správě svých studijních informací."

Cipra Josef
Jméno Osoby

„Konečně jsem našla tarif, který přesně vyhovuje mým potřebám. Oceňuji především velké množství dat za skvělou cenu. Všechny požadavky lze bez problémů řešit elektronickou cestou. Vřele doporučuji!"

Sigmundová Alena
Jméno Osoby

„+4U My territory používam na evidenciu informácií o aute - poistné zmluvy, servisné prehliadky. Mám tu uchované informácie o podnikaní ako živnostenský list, faktúry."

Kajaba Michal
Jméno Osoby

„Službu +4U Mobile využívám jen krátce, ale jsem spokojen. Skvělá cena za volání a SMS. Kvalitní služby, rychlé řešení dotazů i problémů. Časem bych chtěl využít i email a další služby. Každému doporučuji."

Bidman Čeněk
Jméno Osoby

„Vďaka +4U mám prehlad o tom, čo sa deje a jednoduchý prístup k správe vlastných výkazov. :-)"

Chlupová Hana
Jméno Osoby

„+4U Mobile používám při telefonování, SMSkování, ale hlavně pro mobilní internet všude na cestách. S +4U se nemusím bát využívat mobilní internet ani v zahraničí. Díky těmto službám a cenám, máme tuto službu v rodině všichni."

Blažek Lukáš
Jméno Osoby

„+4U Mobile a tarif Bone je pro mne dokonalý produkt, oproti předchozímu operátorovi ušetříme jako rodina cca 60 % za měsíc při stejném využití služeb."

Hais Radek
Jméno Osoby

„S +4U Mobile jsme získali jsme výhodné volání mezi členy rodiny. A i další služby jsou za ceny výhodnější než u konkurence."

Saček Ladislav
Jméno Osoby

„Mobilního operátora +4U Mobile využíváme k soukromým ale i pracovním hovorům a to hlavně z důvodu velice příjemných cen.."

Kadlec Adam
Jméno Osoby

„+4U Mobile jsem si pečlivě vybrala z velké nabídky operátorů, protože se mi líbila struktura jeho tarifů, a spočítala jsem si, že je pro naši rodinu nejvýhodnější. Jsme spokojeni s účty i službami +4U Mobile."

Tomešová Zdenka
Jméno Osoby

„S +4U Mobile si naplno užívám zaměstnaneckých výhod. Výhodné tarify a informace na jednom místě. Vše v jednom prostředí, ve kterém jsem zvyklá pracovat. Pohodlně tak spravuji vyúčtování za celou rodinu."

Rykrová Ivana
Jméno Osoby

„Když můj starý operátor skončil, potřeboval jsem najít nového a to co nejvýhodnějšího. Volám celkem málo, takže platit nějaký měsíční paušál jsem nechtěl, jen to, co provolám. A to, samozřejmě, za co nejnižší cenu za minutu hovoru. Ze všech dostupných nabídek nakonec zvítězil Plus4U Mobile. A to i v ceně za data (0.60 Kč za MB), která se teď už nebojím používat, když potřebuji."

Brázdil Vratislav
Jméno Osoby

„S +4U Mobile volám, píšu SMS a na svém účtu ve službě si kontroluji platby a výpisy."

Suchánek David
Jméno Osoby

„Od doby, co používám +4U mobile jsem bez starostí a hlídání kdy mi bude končit smlouva nebo kolik jsem provolal. To jsem u jiných operátorů musel hlídat, jinak jsem byl ošizen nebo mi byla ještě nevýhodněji změněna smlouva. Zde zaplatím co provolám nebo prodatuji a za dobrou cenu. Na výpis jsem upozorněn, na vše se podívám na kartě zákazníka. Jednoduše spokojen po všech stránkách."

Libánský Jaroslav
Jméno Osoby

„Službu používám k hovorům, SMS, a mobilní internet všude na cestách a jsem spokojená ;-)"

Justová Renata
Jméno Osoby

„Super podmínky a ceny volání a SMS. Je super že zaplatím jen to, co opravdu provolám, a to bez závazků. Zatím žádné problémy."

Bokiš Daniel
Jméno Osoby

„Před nedávnem jsem hledala operátora s výhodnou cenou za volání a SMS. Našla jsem +4U Mobile a věřím, že budu se všemi službami spokojená."

Bokišová Alena
Jméno Osoby

„Hledal jsem mobilní tarif s internetem pro děti za rozumnou cenu. +4U Mobile dokonale splňuje moje potřeby."

Veselý Jan
Jméno Osoby

„Dlouhé měsíce jsem hledal tarif, který nabízí volání i data za rozumnou cenu. Až nakonec jsem vše našel u operátora +4U Mobile. Vřele ho doporučuji dále."

Bachan Jan
Jméno Osoby

„+4U mi nabídlo tarif, který se neodmítá. V tomhle nemá konkurenci."

Bajer Zdeněk
Jméno Osoby

„My Territory pro mne funguje jako spolehlivé cloud úložiště, kdy zde mám uloženy a organizovány všechny důležité informace a dokumenty. Spolu s novou aplikací +4U OSVČ mi to poskytuje dostatečné a komfortní řešení pro správu mé živnosti a vedení účetnictví."

Žďárský Miroslav
Jméno Osoby

„+4U Mobile, prostě nejlepší operátor na českém trhu. 30GB FUP internetu za bezkonkurenční cenu. Jen by se mohlo vylepšit prostředí +4u, aby bylo více intuitivní pro uživatele."

Greško Petr
Jméno Osoby

„Mamut nabízí skvělý poměr cena/výkon, před vánoci je to skvělý pomocník s dárky."

Kutmon Jitka
Jméno Osoby

„Konečně jsem našel aplikaci, kde mohu s rodinou sdílet informace či události a zároveň uložit důležité dokumenty, prostě paráda. :)"

Řehoř Vladimír